| AndreeaRbk14 a întrebat:

Bună am și eu o nelămurile
Eu si iubitul meu ne dorim foarte mult un bebe
Pe data de 17 trebuia sa îmi vina menstruația, mi-a venit dar a durat doar 1 zi și nu arata a menstruație plus de asta am răuri grețuri și cu vomă și fara vomă, stari de oboseală am făcut două teste de sarcină unul a ieșit negativ iar celălant se vedea foarte puțin si a doua liniuță
Mâine voi merge la controlul ginecolog dar pana maine numai am răbdare
Aștept răspuns, Mulțumesc frumos

2 răspunsuri:
| andreeadenisa22 a răspuns:

Este posibil să fii însărcinată. Sângerarea ar putea fi cauzată de implantarea embrionului în uter. În ceea ce privește stările de greață, e posibil să fie și din alte cauze, deși e foarte posibil sa fii însărcinată. Sper că am reușit să te ajut cu ceva. Succes pentru mâine!