| mrezmives a întrebat:

Buna am si eu o nelamurire cu menstruatia, normal ma tine o saptamana dar de cateva luni imi curge 2 zile si se oprese pana a 5 zi in a 5 zi incepe iar sa imi curga da e ceva interesant nu e sange ca in primele 2 zile e ceva mai inchis la culoare e ceva de culoare maronie poate cineva sa ma ajute va rog.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Eu stiam ca menstruatie ai pana ce mori straight face Si cand ai menstruatie e perioada favorabila sa ai copii. E adevarat ce zic, daca nu sa-mi sterg raspunsul.
Baftawinking