| SorinaSorina a întrebat:

Am si eu o problema, am 15 ani si mama mea a cunoscut in urma cu ceva timp un tip si ar vrea ca eu si fratele meu sa ne mutam cu el in Mangalia(noi locuim la vreo 400 km departare). Eu nu vreau sa ne mutam deloc si nu stiu ce sa fac. as avea totusi o optiune, aceea de a sta cu tatal meu si actuala lui sotie. Daca i-as zice mamei ca am degand sa recurg sa varianta asta ar fi distrusa. Ce sa faaaaac?crying

1 răspuns:
| cristiana_4483 a răspuns:

Spune-i mamei tale ca vrei sa-ti petreci un timp cu tatal tau ca iti e dor de el si chestii d'astea...sau mai bine vorbeste cu tatal tau si explica-i care-i situatia