| Camy_5455 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema am primit o hartie de la posta cu un colet de la "reader`s digest" cu niste carti pe care nu le-am comandat. Daca nu ma duc sa i-au coletul se intampla ceva? Am auzit ca te pun cei de la posta pe lista neagra! Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salve!
Astia de la "Rider Digest" sunt foarte bagaciosi,se baga in casa si in potofelul tau! Iti vorbesc din experienta!
Nu am auzit si nu stiu nimic de nici o "lista neagra". Si chiar daca ar fi,nu vad ce ai de pierdut, ce rau ar putea sa-ti faca cei de la posta?!
Parerea mea e sa nu ridici coletul,iar acesta va fi returnat. Sau, pentru linistea ta, mergi pana la posta si anunta ca nu l-ai comandat si nu vrei sa-l ridici.
O zi buna!

1 răspuns:
| Camy_5455 explică:

Problema este ca daca nu iei coletul te pune la ''lista neagra'' si altadata cand vrei sa dai comanda prin internet nu iti mai aduc coletul... ceva de genu... am auzit si eu de la cineva tongue