| deni_6616 a întrebat:

am si eu o problema, aveti vreo idee despre o reclama inventata? Am tema la romana si nu stiu ce sa scriu, trebuie s afie ceva cat de cat amuzant insa nu vulgar.Va rog sa ma ajutati, multumesc anticipat si apropo dau fundita si va voi tine minte si alta data.

Răspuns Câştigător
| YOLO3e333 a răspuns:

Prezinta cateva haine. Hainele X sunt 100% din bumbac, special create de Y - 30% Reducere in primele 2 saptamani - Adressa Z - Contact 07xxxxxxxx - Adauga cateva poze, incearca sa fi creativ.

2 răspunsuri:
| Robert5678 a răspuns:

Daca nici de asa ceva nu te duce capu, atunci probabil ai imaginatie numa pentru un status din ala de pitzipoanca le mess.

| deni_6616 explică:

Merci mult:*primesti fundita