| iiiAloneKid a întrebat:

am si eu o problema, destul de grava.Cred ca am fobie de camera mea.Cand dorm in camera cu mama mea nu imi pasa, poate sa fie si intuneric orice, sau cand dorm in camera parintilor mei, acolo pot sa dorm singur linistit Dar la mine in camera parca innebunesc. Inima incepe sa imi bata nebunueste.Cum pot scapa de teama asta? Ma gandesc mereu la tot felul de spirite si de chestii, mentionez ca filme de groaza nu privesc! Am 13 ani, aproape 14. Ce se poate face? Rog seriozitate.

2 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

E de rau, e posibil ca in acea camera sa fi fost ucis un om in timp ce dormea iar din cauza asta el nu te lasa da dormi si vrea sa te ucida laughing
Daca vrei sa scapi de el programeaza televizorul vreo 2 ore si apoi vei adormi in timp ce te uiti la televizor
Sper ca ti-am salvat viatalaughing

| glontz54 a răspuns:

Cand eram mai mic 10-12 ani asa faceam si eu ca tine dar intr-o zi am zis: ba ce **** mea am ma? e camera mea casa mea ma doare-n ****laughing si nu mia mai fost frica laughing