| bella_8223 a întrebat:

Am o mica "problema" desi mai bine zis e o copilariebig grin.Imi place de un baiat cu 4 ani mai mare ca mine si nu stiu ce as putea face ca sa-i atrag atentia asupra mea si sa-l fac sa ma placa.Va rog cateva sfaturi:d multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| destroyedWoRlD a răspuns:

In primul rand depinde cum e baiatul, de exemplu poate ii place o fata sexy asa ca fal sa te placa fiind sexy, intreaba-l de vorba si invita-l undeva nu-ti fie frica nu poate sa se intample nimic rau.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba ca "atrasul atentiei" functioneaza la gradinita. Ai personalitate, foloseste-o. n-ai, pofteste!