| anonim_4396 a întrebat:

Am din nou o intrebare.
Imi place de un baiat e zodia taur ma inteleg foarte bine cu el glumesc cu el rad.dar cu prietena mea se tachineaza mai mult ..si cu mine e mai subtil ..deci nu stiu care sunt semnele ca si el ma place?

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Fai ochi dulci, vorbeste cu el cand ai ocazia, daca el te ignora sau se vede pe fata lui ca nu are chef inseamna ca nu prea te place daca te trateaza frumos inseamna ca te place!
Bafta!

| boogbv a răspuns:

Nu cred ca conteaza zodiile tot mereu, insa ii poti cere prietenei tale sa fie mai rezervata in ceea ce priveste tachinarile.

| CrinescuEva888 a răspuns:

Eu cred că HaiDinaamo are dreptate