| kendraferetty a întrebat:

Am si eu o problema, mi-e frica de profa de mate cand intra in clasa imi bate inima nebuneste si ma ia cu transpirati.Imi fac tema corect de-a casa si In vat, dar cand ma scoate la tabla ma blochez instantaneu si Imi ingheata mainile.Ce sa fac s-a nu-mi mai fie frica, va rog ajutati-ma! Dau si funda

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Haha laughing)) asa-s si eu... doar ca profa mea de mate arata si ca moartea sad

| Anonym0uss a răspuns:

Asa pateam si eu in a9a cu profa de fizica invatam dar cand ma asculta pauza.

Deci trebuie sa fii foarte calm(a) nu trebuie sa te gandesti ca nu o sa stii sau ca o sa iei nota mica, nu trebuie sa gandesti negativ..imagineaza-ti ca e o oarecare profa si ignora orice critica care ti-o zice(asa fac eu si da rezultate)..devino mai cu tupeu in general(nu zic sa fii golan(ca) ) doar sa ai mai mult tupeu in toate sa tratezi totul fara frica si te ajuta nu numai cu profa de mate ci si in viata de zi cu zi.

Succes happy

| Alexxandra256 a răspuns:

Gandeste-te la ceva frumos FUNDA