| pix3L a întrebat:

Salut, am o problema, de curand mi-am reinstalat windows-ul si nu am mai creat local disk D, iar in C am alocat doar 20 GB si acum nu stiu ce sa fac nici nu-mi mai apare chestia aia cu Drive options (advanced). Stie cineva cum pot sa-mi reinstalez windows si sa-mi creez D-ul in care sa bag mai multa memorie?
Mersi anticipat, funda

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Trebuie sa faci exact cum faci cand resintalezi windowsul doar ca acolo unde trebuie sa formatezi partitia, trebuie sa o dai delete partition si apoi iti dai la create a partition sau ceva de genu' si te descurci mai incolo.

| pix3L explică (pentru Romeo44):

Am reusit eu, mi-am creat un nou Disk si am distribuit memoria care nu era alocata in acela, mersi oricum

1 răspuns: