| maiaB a întrebat:

am si eu o problema.nu pot dormii noaptea. dar decat in camera mea.am fost la bunici in vacanta si am dormit fara nici un fel de problema. dar acasa in camera mea nu pot.problema asta o am de la inceputul lui Decembrie.si a fost un chin fiindca trebuia sa ma trezesc dimineata sa ma duc la scoala.am crezut ca mi-a trecut dar noapte trecuta n-am inchis un ochi.sunt disperata.nu mai rezist.stie cineva vreun medicament ceva ca sa pot dormii, va rog, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Mutati pozitia patului, fa o modificare in camera, poate merge!

| maiaB explică (pentru Ecou):

Am incercat, dar fara nici un rezultat.

5 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Deci pana la urma de ce am primit funda!? a mers sau nu?

| maiaB explică (pentru Ecou):

Nu.dar trebuia sa dau cuiva,,, si cum ai raspuns primul.

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Incearca sa alergi, sau sa faci ceva care te oboseste, daca nu mere nici asa...ar trebui sa iei somnifere laughing

| IrimieRaluca a răspuns:

Daca faci sport cu cateva ore inainte de somn, te ajuta sa adormi. Fa niste exercitii pe la 7-8 seara, dar nu mai tarziu.