| Mwhahahaa a întrebat:

Am si eu o problema. Pe facebook, cand incerc sa dau un comentariu sa sa postez ceva pe wall, nu merge. Imi apare chestia asta: "Contul tău are acces liminat
Din motive de siguranţă, contul tău are acces limitat la site pentru căteva zile. Daca ai vreo întrebare, te rugăm să ne contactezi Centrul de Asistență. "
De dat like-uri, pot sa dau. dar comentarii sau altceva, nu. De ce oare? Ce pot face sa nu mai imi apara chestia aia?:* multumesc.

6 răspunsuri:
| Mwhahahaa explică:

Sau sa postez*

| iKaede a răspuns:

Stiiiu, si mie imi apare. Eu una am accesat o pagina. cica pot sa schimb culorile facebook'ului. Si mi-a dat virusi, si acum nu pot sa mai postez nici comentarii.

| joe2011 a răspuns (pentru iKaede):

Si eu tot din aceiasi cauza, dar am aflat cum sa il fac, vezi in comm mai sus

| joe2011 a răspuns:

Si mie imi apare la felstraight face daca gasesti cum sa-l faci te rog frumoss de tot zi-mi si mie la id joe_geo98
te rog

| joe2011 a răspuns:

Am aflat.sterge toata istoria inclusiv cookkies.mie mi-a mers. sper ca o sa-ti mearga si tie

| Andreamiss a răspuns:

Nu stiu sincer pentru ca si eu am acelasi lucru am sa te informez daca pot sa dau commuri si ce am facut. happy