| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, sunt cam timida si mi-e frica sa fac anumite lucrurii deoarece nu stiu cum ar reactiona unele persoane, mie teama ca o sa rada sau chesti, ce ar trebui sa fac'?

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mai bine sa faci acele lucruri decat sa regreti dupa,si daca rad ce, e o faza amuzanta, poate si o amintire :p

| loveyouforever a răspuns:

Sa ii ia draq pe ceilalti!
lasa timiditatea la oparte ca nu rezolvi nimic!
fii indrazneata daca vrei sa reusesti in viata!
de aia nu mai poti uh ca rad ei de uh! razi si uh de ei:p

funda?:X

| elasexygagica a răspuns:

Sa te doara in c*r de cred altii, important sa te simti tu bine tonguelove struck

| Anonymuss_1194 a răspuns:

Judeca la rece prin ochii celorlalti, este sau nu ceva rusinos? atat iti pot spune pentru " anumite lucruri"...

| Anutzabhaaa a răspuns:

Si eu sunt timida! crying Si am multe de pierdut

| Bass_8080 a răspuns:

Trebuie doar sa fii siguraa pe tinewinking. daca ai incredere in tine totul va fi cat se poate de okbig grin