| ElenaErika a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt momente in care mi se pare ca ma urmareste ceva/cineva mai ales seara cand sunt sigura pe strada, in curte, in casa. Nu imi este frica de intuneric, chiar nu am probleme si nu mi'ar fi frica nici daca m'ar urmarii cineva real, doar ca e un sentiment ciudat si nu ma simt tocmai comod [pentru ca asa e doar un sentiment ca ma urmareste cineva]. I'am spus mamei a zis ca e din caza oboseii sau ca mi se pare, dar eu am in clas ao colega cu care nu vorbesc de 3 ani si mama ei se ocupa cu vraji si d'astea. Initial eu nu cred in lucruri din astea dar.nu stiu. Ajutati'ma si pe mine cu un sfat cum sa scap de sentimentul asta... >funda:batting eyelashes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Inclina-ti viata mai tare spre Credinta!
-Du-te la biserica (mai des).
-Roaga-te (mai des).
-Citeste-n Biblie.

| loryM_5129 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa spui ceva o rugaciune cand ai acest sentiment sau macar,, Doamne ajuta,, si poate ca te va ajuta, sau daca nu incearca sa nu te mai gandesti la asta... sper ca te-am ajutat cat de cat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff nu trebuie sa crezi in vraji si toate cele sunt doar niste prostii,+ de asta si eu am sentimentu' vb ff serioslaughing ma tot uit in spate si-n stanga si-n dreapta dar nu e nimic deci chiar nu ar trebui sa te sperie asa ceva si e doar o teama pe care trebuie sa o invingi, poate fi o ''proiectie'' a subconstientului tau, o problema de mult ce iti macina subconstientu, concluzia e ca trebuie sa nu te mai gandesti la asa ceva