| COOLGIRL14 a întrebat:

Am si eu o rugaminte as vrea sa incep o poveste pe faceboook pentru o pagina si nu am idee cu ce. Va rog sa imi spuneti cateva idei big grin dau funda

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

- O tipă care se îndrăgostește de iuitul prietenei sale.
- O fată care află că e adoptată și pleacă în căutarea părinților
- Personajul descoperă că are puteri

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai idei, de ce **** mea mai vrei sa scrii o poveste? Probabil nu o sa se ridice mai mult de nivelul unui copil din clasele primare de la scoala de retarzi.
P.S. Nu mai sparge nuci cu fata.

| COOLGIRL14 explică (pentru anonim_4396):

In primul rand eu nu am folosit limbajul care l-a flosit tu si in al doilea rand daca nu ti-a placut intrebare nu comenta. Si din limbajul tau necorespunzator reiese ca nu ai cei 7 ani de acasa de care ai mare nevoie tancule laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru COOLGIRL14):

Nu vreau sa ma abtin si mi se rupe de parerea si concluzia ta. Vorbesc cum vreau eu, ca n-am venit sa-ti fac pe plac tie aici, nu dupa o astfel de intrebare. Ramai la ce ti-a zis tie muma-ta de faza cu cei sapte ani, tu ai de pierdut.

| COOLGIRL14 explică (pentru anonim_4396):

Unde ai venit baietica pe marte in viata nu o sa ai nimic de castigat cu vocabularul asta tancule laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru COOLGIRL14):

Ramai la concluzia asta, mama omida. Doar tu vrei sa crezi ce-ai scris acolo. Si foloseste semnele de punctuatie, nu costa nimic.