| Ioanagrrrr a întrebat:

Buna,am trecut in clasa noua(4luni) și aici este o fata cu care am început să conversez puțin mai înainte de a trece in clasa actuala.Ea de la început îmi spunea că sunt cea mai de încredere și multe cuvinte de genul, acum parca s-a răcit intr-un fel.Ce as putea sa fac că sa aflu de ce face asta sau mai bine ar trebui naibii sa experimentez putina singuratate și să văd cum va fi mai bine?

5 răspunsuri:
| Hristos a răspuns:

Unde e ca nu o vad?

| Andreeush a răspuns:

Nu oricine îți vorbește frumos îți este cu adevărat prieten.
Încearcă să cunoști și alte persoane.

| Ioanagrrrr explică (pentru Andreeush):

Crezi că a făcut asta din interes? Ea imi spune că are probleme câteodată și nu stiu poate asta ar fi un motiv

| Andreeush a răspuns (pentru Ioanagrrrr):

Încearcă să discuți cu ea, vezi dacă are probleme.

| Ioanagrrrr explică (pentru Andreeush):

Ok