| Mirela_Andreea_2000 a întrebat:

Buna, am un iph 6s și când intru in galerie la rolă film și vreau sa șterg poze, nu le pot șterge...adică se șterg dar apar înapoi. și nu pot salva poze sau sa fac ss... ajutor. Mulțumesc❤️

6 răspunsuri:
| Nathalie18 a răspuns:

Buna! Nu ai spatiu de stocare destul! Incearca sa ii dai un restart din buton, intri la galerie stergi ce nu trebuie, sau sterge aplicatii si o sa mearga

| Mirela_Andreea_2000 explică (pentru Nathalie18):

Am închis telefonul de mai multe ori și nimic. nu pot șterge pozele( le șterg dar apar iar)

| Nathalie18 a răspuns (pentru Mirela_Andreea_2000):

Incearca cu icloud sa le descarci si apoi sa stergi toate pozele din telefon, sau incearca sa le stergi altfel, ca la varianta android..conectezi la pc, o sa apara iphone-ul dai pe el si le descarci cum se face la Android

| Mirela_Andreea_2000 explică (pentru Nathalie18):

Cum le pot Descarca cu iCloud?

| Mirela_Andreea_2000 explică (pentru Nathalie18):

Cum pot face sa pot șterge iar pozele și sa pot face ss și sa salvez poze?

| Nathalie18 a răspuns (pentru Mirela_Andreea_2000):

Descarci icloud pe pc iti faci cont te loghezi cu contul si le descarci