| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care a trecut printr-o despărțire. A fost prima lui iubire pot sa zic, a tinut relatia vreo 2 ani, dar dupa ce s-au despartit el tot o cheama la el adica sarutari îmbrățișări si chiar si sex dar fata chiar nu vrea sa fie impreuna cu el si el e genul de persoana care chiar iubește. Stie ca se raneste pe el dar nu poate accepta ideea ca nu mai sumt impreuna, de ce da dovada fata prin asta? Adica face ca si cum ar fi in relatie dar ea nu vrea

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Spune-i ca genul asta de relatie nu ii face bine, e chiar o relatie toxica, trebuie sa inteleaga ca astfel de momente din pacate se intampla, se mai intampla si momente nasoale, o sa treaca 3-4 saptamani si o sa poata sa uite de asta. Poate va merge cu alta, trebuie sa ii dai incredere in sine, motiveaza-l sa fie mai increzator, mai puternic, mai barbat.Tu ii esti prieten si poate o sa ia de bun ce ii spui vazand ca tu ai intentii bune!
Multa bafta! Toate cele bune!

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Am uitat, eventual dupa ce a avut suficient timp sa reflecte asupra situatiei, incearca sa petreci cat mai mult timp cu el posibil, distrandu-va gen cu faceti voi de obicei, si important sa nu aduci vorba de aia decat daca o aduce el in discutie.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Că probabil preferă să-și satisfacă nevoile fizice cu cineva cu care e confortabilă deja decât cu orice străin dar cam atât

| darrio2007 a răspuns:

Cum adica nu vrea daca vine la el si mai fac si sex? Inseamna ca ei ii cam plac alte asternuturi.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca fata nu ar vrea ar trebui sa refuze. Nu inteleg unde este problema. Fiecare face ceea ce doreste cu viata sa si nu ar trebui sa te preocupe pe tine.

| Jahseh a răspuns:

Da dar pe baiat il raneste enorm.