| Just kidding a întrebat:

Hei, ce reprezinta "E"-ul de la telefonul mobil (mie imi apare in dreapta sus) si deja ma streseaza sa-l tot vad acolo frustrated am un samsung si E-ul este intr-un patratel albastru. Ce ar putea semnifica? big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EDGE (Enhanced Data rates for GSM Evolution) este o tehnologie de evolutie a retelei GSM/GPRS care este destinatã sã aducã o îmbunãtãtire în calitatea serviciilor de date.

nu vad cu ce te-ar deranja daca aduce numai lucruri bune daca`l vezi acolo. laughing