| anonim_4396 a întrebat:

Am varicela de 2 saptamani si 2 zile. Acum am ramas doar cu niste cruste, pe abdomen, cateva pe maini, pe mana dreapta sunt vreo 4 si nu sunt foarte vizibile, putine pe picioare si cateva pe frunte. Problema e ca maine am test si vreau sa-l dau cu restul. Imi e rusine sa ma duc cu acele cruste pe mine, chiar daca, cu hainele nu se vad, iar, pe cele de pe frunte pot sa pun parul. Ce sa fac, sa ma duc sau nu? Mentionez ca nu mai sunt contagioasa.

1 răspuns:
| thewomaninwhite a răspuns:

Mai bine ramai acasa pana iti trec in totalitate ce conteaza un amarat de test ca oricum poate sa te asculte