| Dyana1603 a întrebat:

Am varicela de 8 zile,dar m-am cam vindecat.M-am scarpinat in unele zone, mi s-au rupt cojitele si acum am semne.Aceste semne vor trece?

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, deoarece semnele de la varicelă rămân ca nişte gropicele mici, adică cicatrici.

| zSchizophrenic a răspuns:

Iti va trece! Pentru orice eventualitate aplica o crema pentru piele.

| LaYeR a răspuns:

Nu prea, raman cicatrici

| Ivanovicius a răspuns:

Din pacate nu. Am avut varicela cand eram mic, iar inca mi se vad semnele destul de bine. Din pacate, ramai cu ele!