| anonim_4396 a întrebat:

Am varicela si ma mananca de mor si m-am scarpinat si am rupt cateva bubitze si am rupt si pe fatacrying si acum imi e frica sa im ramana semne...si vreau sa va intreb cum arata semnele adica e o gaura in piela cam cat bubitza de mare sau ramane bubitza?

Răspuns Câştigător
| Diddy a răspuns:

Ramane o mica urma, o adancitura mica mica in piele daca as putea spune asa. happy

Pune`ti manusi in maini, ca sa nu te mai scarpini, pentru ca acele mici cicatrici sunt inestetice! Poti sa te dai si cu crema mentolata, iti usca bubitele mai repede.

Ai grija de tine! kiss

1 răspuns:
| Mee a răspuns:

Gaura in piele:-ss, nu te mai scarpinax_X