| sonia_9402 a întrebat:

BUNA am Vodafone 558 si am bagat de multe ori codul PIN gresit si acum imi zice ca trebuie sa bag codul PUK si il bag coect si nu merge ce trebuie sa fac nu pot sa imi iau alta cartela ca nu am bani si nu vreau sa afle parinti.

1 răspuns:
| covrigeisarati a răspuns:

Buna.
1. ar trebui sa le spui parintilor pentru ca nu vad de ce nu le-ai spune, adica ei te pot ajuta. si 2 trebuie sa te duci pe contul tau de Vodafone si sa dai la setari si cauti acolo, unde iti explica ce tebuie sa faci, sau daca nu, te duci la un centru Vodafone (cu parintii) unde sigur il vei repara.
Bafta.