| MaAarYa a întrebat:

Buna sad as avea nevoie de un ajutor, m-am certat cu prietenu ieri pentru ca nu i-am spus ca am iesit cu un baiat afr un prieten mai vechi, si i-am spus doar dupa ce am iesi cu el, si s-a suparat pe minesad si cum ne-am certat mi-a spus ce il mai deranjeaza., am terminat de vorbit si a spus ca de acum incolo nu il intereseaza cu cine ies, si astazi am vb prin mesaje si la un momendat imi zice ca vrea sa luam o pauza pana se calmeaza si is revine, si poate asa o sa ma invat si eu minte voi ce zice-ti sa fac?

Răspuns Câştigător
| PrintesaPerfecta a răspuns:

Eu as spune sa-l lasi pentru o perioada singur... Poate vrea mai multa dragoste din partea ta...Ai sa vezi ca totul ve fi bine. happy