| Pupsik2 a întrebat:

as dori sa aflu ce pot sa fac pentru a avea picioare drepte si frumoase (cand eram mica mama ma legase la picioare dar acum am niste paranteze de la genunchi in jos ) timpul trece si se face tot mai vizibil.Ce exercitii imi puteti sugera sau poate alte modalitati (am mai auzit ca mersul pe incaltaminte cu tocuri ajuta, dar nustiu cit e de drept)

2 răspunsuri:
| Cosmina33 a răspuns:

Doamnee. deci unele sunteti obsedate de picioare drepte si frumoase! Dar nu este asa, fiecare suntem frumosi in felul nostru, iar mesul pe tocuri ti le strica si mai tare!

| Pupsik2 explică (pentru Cosmina33):

Ok sunt de acord dar totusi ma detesta forma picioarelor mele si chiar am si un mers urat, eu as dori sa evit cumva aceasta problema