| elena09 a întrebat:

As dori sa-mi schimb culoarea parului prin niste fire blonde pentru ca mai tarziu sa ajung la nuanta de blond inchis.In momentul de fata am parul Brunet saten deoarece nu m-am mai vopsit in jur de 6 luni si parul meu este lung.Nu vreau sa-mi deteriorez parul de aceea doresc un sfati din partea voastra.Crede-ti ca parul meu va avea de suferit mult in urma firelor blondebig grin? Multumesc de raspuns. FUNDA

1 răspuns:
| AcAd3Leeee a răspuns:

Buna,draguta. Tu ai un par foarte frumos multe ar vrea sa aiba un par ca al tau.Dar daca tu asta vrei te ajut. Cu vopsea de par dar stai vreo 30-35 de minute ca sa se prinda vopseaua mai bine.Parul nu se deterioreaza mult dar...totusi sa ai parul tuns la un moment dat ca sa se poata regenea dupa vopsit