| rosesonfire a întrebat:

As dori sa stiu cat de mult ar ajuta un forum despre problemele adolescentilor? Unde fiecare adolescent cu probleme-gen victima a bullyingului,sau care este in depresie-sa poate scrie si ulterior sa primeasca sfaturi de la altii care au trecut prin aceleasi stari si de la un psiholog scolar. Eu am suferit de depresie si stiu ce inseamna sa ai ganduri negre. As dori sa ii ajut pe cei care sunt in starea mea. La randul meu am avut nevoie de ajutor si am cautat astfel de bloguri/forumuri,dar nu am gasit. Asa ca am preluat eu intiativa. Dragii mei, v-ar ajuta cat de cat un astfel de forum? sa ma apuc sa il fac?

4 răspunsuri:
| tedytza10 a răspuns:

O super idee! te sustin... big grin

| Ideea a răspuns:

Ar fii interesant.Un blog pentru toti adolescentii unde pot sa isi exprime sentimentele de iubire fericire sau tristete.Un blog unde il poti si ajuta daca are o problema. O idee foarte buna, insa trebuie sa ii faci si reclama pentru a fii populat.
O zii cat mai buna!

| ραяαмσяє a răspuns:

Mai și întrebi laughing? Normal că da, ar fi o idee genială happy poți să ne anunți și pe noi când faci blogul.