| lilith_3139 a întrebat:

Buna as dori sa stiu de unde pot lua un chiuaua de preferat fetita de culoare alb pana in 200 Euro? ca am vazut ca unu vindea chiuaua si unu pntr ca era negru il dadea la 300 euro si unu pntr ca era alb la 600 si am dat google cu fundu in sus pntr niste preturi mai decente am gasit cu 100 euro dar erau corciti! plz help funda! si inca ceva as vrea sa fie ceva genu asta http://www.adverts.pk/adpics/4cafba8241959e0cd04e9b182.j pg

Răspuns Câştigător
| Glore a răspuns:

Incearca pe www.caini-pisici.ro
Nu stiu daca gasesti, dar eu mi-am luat catelul de acolo. :)

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat