| Deadreality a întrebat:

as vrea ca in curand sa imi pun un piercing.insa mai intai trebuie sa'mi conving parintii... ce sa le spun? sh aprop unde credeti ca ar fi mai fayn piercingul...in buza sau in spranceanabig grin?
mersi pentru raspunsuri :*

7 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Spranceana, e mai cool, acolo am si eu, si in buza e de gay si emo

| Bubbles_8156 a răspuns:

In buza e cel mai fain love struck
Poti sa le spui ca asta iti doresti cel mai mult si ca ar fi o mare surpriza, si te dai si tu pe langa ei, devii mai silitoar(e), iei note bune, pentru un mom. big grin, pana cand iti dai, s dupa poti face ce vrei. happy

| MyEssence a răspuns:

Spune-le ca asta iti doresti tu cel mai mult si sa te lase sa iti pui percing in loc de cadou de craciun...de exhappyar fi mai misto daca ti-l-ai pune in buza

| didii a răspuns:

Eu am in limba si il ador. Prima data nici mama nu o vrut sa ma lase sa mi`l fac. Apropo am 14 anishori happy. Oricum, mi l-am facut de o luna si nu regret ca mi l-am facut.

Eu le-am spus ca mi`l doresc foarte mult, si ca as aprecia foarte mult daca m-ar insoti cand ma duc sa mi`l fac, si dupa aia am cautat informatii despre cum sa am grija de el, ce se poate intampla daca n`am etc. la mine a mers, la unii nu. Ce sa spun, o iubesc pe mama heeh big grin!

Oricum succes cu convinsul mamei, nu-i chiar asa de greu :*.

P. S. Merita sa ti`l faci!love struck

daca vrei sa ma mai intrebi ceva ~ dyana_skumpyk08 [mess]

| Andreea_2177 a răspuns:

Nu o sa fie greu cu parintii. si eu am trecut prin asta. eu mi-am luat cerceii de la www.getwild.ro. recomand!

| Deddu a răspuns:

Pai...eu pe ai mei i-am convins.cum.depinde de fiecare parinte cat e de"modern" cat e de intelegator etc.eu i-am zis ca asta vreau cel mai mult(asta a mers si cand am vrut cainelaughing) si ca am sa suport consecintele de asemenea poti face la fel cu ceva eventuale complectari de ex:arata f binehappy am auzit ca nu doare si bla bla. parerea mea in spranceana cu toate ca nici acolo nu imi place eu mi-l fac in naslove strucksucces!

| Blackberry^^ a răspuns:

Pai fa cum am facut si eu: am insistat o vreme ca vreau pierce (in cazu' meu in limba) si dupa un timp cand i-am prins in toane bune am inceput sa vorbesc despre pierceuri. Le-am spus ca daca in scoti 2 ore in primele 6 luni se astupa si blabla si nu se mai vede gaura etc. Si intr-un final mi-au zis ca ma lasa sa-mi-l dau vara asta da' la sfarsitu' verii sa-l scot ca sa mi se inchida gaura! Da' poate ii convingi tu sa il tii permanent. [: Si mai fain e in buza. Asta e parerea mea. Depinde de tine de aici inainte! ^.^