| DeyuXd a întrebat:

As vrea mai multe informatii despre un Liceu Militar.Adica ce ore se fac? ce probe trebuie sa dai si cam in ce constau ele? Si daca se merita sa mergi la un liceu de genul, Si cam tot ce se poate afla despre un liceu de genu' asta.Multumesc dau Funditahappy

1 răspuns:
| StarkWolf a răspuns:

Pai depinde. La un liceu militar este foarte greu din punct de vedere fizic,dar si din punct de vedere al scolii! Daca vrei sa ajungi in armata poti sa te duci, dar sincer, parerea mea este ca pentru o fata este prea mult liceul militar. Alegerea ta. Plus ca vei avea o viata foarte exigenta!