| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea niste pareri.Am 16 ani si sunt destul de micuta, am cam 1.54-1.55.Vi se pare acesta un defect? Unii spun ca e ok,altora nu le place.Ce parere aveti? Astept pareri atat de la fete, cat si de la baieti.Dau fundita pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e un defect, ce naiba, e pur si simplu conformatia ta. Nu esti prima nici ultma fata scunda din lumea asta n-o mai privi ca pe anomalie.

| Gonrax a răspuns:

Pai cum ai zis si tu, unora le place, altora nu le place.

Mie unul imi plac fetele scunde, si cele inalte, cat timp sunt frumoase (dar si personalitatea) big grin

Gaseste pe cineva sa te placa asa cum esti, daca asta vrei.

| 6Anonim9 a răspuns:

Ce draguut!
Fetele scunde sunt mult mai feminine si mai atragatoare, din punctul meu de vedere. Apropo, am tot 16 si-s baiat.