| madygeo14 a întrebat:

As vrea sa imi da-ti si mie cateva sfaturi in legatura cu prietenul meu.
Am fost cu el in kls multi ani si mi-a atras atentia cam acum 2 ani.Stiu ca era indragostit de mine de mult timp dar nu avea curaj sa imi spuna.La sfarsitul clasei a 8-a, am inceput sa fim impreuna.
(Parintii mei sunt in strainatate si ii spuneam de multe ori ca o sa ma duc si eu la ei). Am fost cu el 2 luni (dintre care in una vorbeam o data pe saptamana)dupa care am plecat la parinti mei.Ink mai tin legatura cu el, insa tot rar, dar vorbeste ca si cum am fi impreuna si nimic nu s-a schimbat.Eu totusi as vrea sa fiu in continuare cu el, dar ma voi intoarce de abia vara viitoare in tara doar pe parcursul vacantei.nu stiu daca sa raman cu el sau sa imi fac alt prieten.Stiu ca el ma iubeste f mult dar nu mai sunt atat de sigura de sentimentele mele, daca pot sa continui relatia cu el de la distanta.Va rogg dati-mi niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Pai daca il iubesti, ramaneti impreuna la distanta, daca nu fiecare merge pe drumul lui.

2 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Mady,
1Relatiile la distanta nu prea merg.
2Dak nu esti sigura de sentimentele tale, vb cu el si spune-i ce simti straight face
3. Daca e pic smecher sau asa, poate o sa te insele, dar nu vreau sa-ti dau idei tampite, dar mie mi sa int.
Asa ca nu trebuie sa crezi ce am zis ultima oara.
:*

| getutageo a răspuns:

El nu stie ca faci tu iti poti face un alt iubit acolo dar poti fi si cu el ca sunt sigura ca nici el nu sta de geabawinking asa ca nu mai sta pe ganduri fa-ti de cap oricum el nu stiewinking