| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a întrebat:

as vrea sa ma ajutati:deci eu fratele meu si mama vrem foarte mult sa mergem la mare...insa tata chiar daca vrea spune ca nu prea putem merge ca nu avem bani si trebuie sa mergem si la o nunta fff importanta; un prieten de familie si sotia lui vor sa mearga si ei cu noi doar ca cum va-am zis nu prea avem posibilitati mari...cum sa il convingem pe tata? help mee

Răspuns Câştigător
| ChristinaO a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, numai ca la mine mama nu vroia, tot pentru faptul ca nu sunt bani si am avut si o sa mai avem si multe nunti destul de importante vara asta.noi am tot vb cu ea, am implorat-o, dar raspunsul era mereu:"NU". am tot cautat pe internet oferte, si chiar am gasit cateva destul de atragatoare. I le-am aratat si mamei, si saptamana viitoare mergem la mare.incearca si sa gasesti niste oferte interesante pe net, dar nu in mamaia, cauta ceva mai ieftin.noi mergem in eforie-sud, am mai fost acolo, e foarte frumos si preturile nu sunt asa mari. sper sa ai succes in incercarea de a-l convinge pe tatal tau si sa te distrezi la marehappy