| QwenyGood a întrebat:

Bună,aș vrea să mă ajutați să-mi dau seama dacă un coleg mă place și să îmi dați sfaturi pentru a-mi da seama dacă acesta mă place sunt nouă în clasa a noua m-am transferat și este un coleg de clasa mea cu care nu am vorbit niciodată și este timid.Am observat ca uneori se uita la mine si m-am uitat odată si eu la el dar nu prea a avut nici o reactie, nu am vorbit niciodată cu el este genul mai timid, si a- și vrea niste sfaturi pentru a-mi da seama daca ma place va rog sa ma ajutați dau funda!♡

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te place, va veni el sa-ti spuna sau va intra in vorba cu tine.
Doar faptul ca se uita la tine nu inseama nimic, fiindca uitatul insistent poate sa-l deranjeze si atunci se uita pentru ca tu te holbezi la el.
Dar ca sa fii sigura, atunci astepta sa vezi ce mutare va face el!