| Deyutza1997 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine.Cand vreau sa bag pe cineva ca prieten pe facebook imi apare chestia asta "You were recently suspended because we received feedback that you sent multiple requests to people you don’t know. You won’t be able to send friend requests again until your 7 days are up.
Please visit the Help Center to learn more or let us know if you think we’ve made a mistake." si nu mai pot adauga niciun prieten...cum as putea sa fac ca sa adaug din nou prieteni funda :*:*:*:*am nevoie urgent

1 răspuns:
| chronoStrix a răspuns:

Timp de 7 zile nu mai poti trimite cerere de prietenie deoarece au trimis unii feedback prin care te-au reclamat ca ai trimis multiple cereri de prietenie unor persoane pe care nu le cunosti.