| Andreea2013 a întrebat:

As vrea sa mai slabesc fiindca sunt putin cam durdulie si in septembrie cand incepe scoala as vrea sa fiu mai slaba...va rog spuneti-mi cum sa procedez si ce exercitii sa fac...Dau Funda! :X:X {Va rog fara jigniri}

Răspuns Câştigător
| DedeDa a răspuns:

Heii` happy Nu trebuie neaparat sa tii o dieta, fiindcaiti strici stomacul (depinde cati ani ai ) happy... Si eu in vara aceasta am dat jos 5-6 kg. Stiu ca te intrebi cum. Asa-i? big grin Ei bine in fiecare seara alergi sau mergi cu bicicleta ( rolele ), mai putina paine, mananca mai multe legume si fructe, multa apaa si daca dormi la pranz nu o mai fa >:d

| Andreea2013 explică (pentru DedeDa):

Multumesc, ti-am dat funda! Am inceput deja sa fac sport si sa mananc putina paine dar sa fie neagra...de dormit la pranz, nu dorm

6 răspunsuri:
| Andreea2013 explică:

Multumesc!

| YumikoItsMyName a răspuns:

Alergari, regim alimentar fara grasimi, dulciuri, fara prajeli, multe legume si fructe si acum depinde unde vrei anume sa slabesti, abdomene, incearcaa fitness in general. Asa procedez si mie imi da roade happy

| Andreea2013 explică (pentru Bangarang):

Nu sunt grasa...doar ca mai vrea sa scap de cateva kg....crede-ma, daca vrei intra pe facebook-ul meu si uita-te la poze http://www.facebook.com/andreea.leulet

| Bangarang a răspuns (pentru Andreea2013):

Oh ok asa e.