| Daiana90 a întrebat:

as vrea sa merg la balet, dar eu sunt putin mai plinuta.sunt scunda si plinuta.as vrea sa merg sa slabesc petru ca am vazut ca e multa gimnastica acolo si sa devin mai finuta, mai nu stiu.laughing. am vazut ca sunt miscari gratioase si na.intelegeti.acum faza este ca eu nu prea am facut miscare si sunt "teapana". credeti ca ma primeste cineva asa? si daca da, credeti ca o sa ma descurc in rand cu ceilalti, o sa ajung sa fac si eu asa sau o sa slabesc? am mai auzir zvonuri ca cica nici nu mai cresti daca te apuci de balet. parerile voastre care sunthappy?

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai ar trebui sa te ia de la un nivel mai scazut si treptat avansezi, este normal - nimeni nu s-a nascut invatat.Eu cred ca te primesc si ca te vei descurca, pornesti incet si treptat ajungi la performanta.Succes!