| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
as vrea sa-mi cumpar inel din acela care-si schimba culoarea in functie de starea de spirit
unde pot gasi asa cevA? ceva site sau nu stiu big grin

4 răspunsuri:
| adutzz a răspuns:

Buna, eu am gasit unul cand am fost plecata in vacanta in strainatate, dar iti spun ca la inceput isi schimba culoarea in functie de caldura corpului tau, si dupa cateva zile, nu isi mai schimba culoarea aproape deloc. asa ca eu sincer nu iti recomand, sa dai bani pe el.

| anonim_4396 explică (pentru adutzz):

Da dar cam cat e? si unde as putea gasi?big grin
intai sunt curioasa apoi mai vad eu daca mi-l cumpar sau nulaughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

La cat esti de surescitata acuma, nu cred ca mai analizezi t logic situatia cand il ai in mana happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

E o prostie.E doar un inel care-si schimba culoarea in functie de caldura nu "starea de spirit". Gandeste un pic,cum naiba sa-ti analizeze starea de spirit o bucata amarata de plastic laughing)? E o prostie pe care sa dai banii ca si alte rahaturi vandute de zilele orasului etc de tigani.

Nu-ti, lua, nu merita. Daca vrei restul sa stie ce stare de spirit ai, Schimba expresia fetei, maraie sau zambeste si sigur o sa-si dea seama.No sa-ti caute insa nimeni sa se uite ce "zice" inelu laughing)

Sper ca te-am ajutat tongue
Ceaowinking