| duddy_9446 a întrebat:

As vrea sa slabesc.Am burta si 55kg(12ani). Faza e ca eu nu pot fara sa mananc macar o bomboana. Ce sa fac? Ce fel de regim sa tin?

Răspuns Câştigător
| xAvrilx a răspuns:

Regimul nu te ajuta fara sportstraight face.
Fereste`te de fast food si junk foodbig grin.Succeswinking.
App.Incearca sa iti pui o punga in jurul burtii cand lucrezi, astfel elimini grasimea mai repedewinking.
Exercitii recomandate:
-genoflexiuni
-abdomene
-bicicleta in aer
Faci cat poti si din ce in ce mai multebig grin. Febra musculara va disparea happy.
SA NU PAPI SEARA!
Funda?puppy dog eyes[sfaturile sunt din propria experientawinking]

2 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Buna! Pai...Ai grija fara o bomboana inseamna ca organismului ii trebuie dulce.Te-as sfatui sa nu mananci excesiv dulciuri, si stii de ce? http://www.acasatv.ro/......video.html Madalina are si ea 12 ani. Uita-te la clipulet, vei fii impresionata. Dieta:Un mar dimineata.La pranz:Un bol cu cereale-iti ofera valoarea nutritiva din corp.Seara-un mar.Stiu,pare foarte putin.Dar altfel nu poti.Doar daca mergi la sala.Bafta!

| Alinna20 a răspuns:

Mananci dulciuri integrale si nu mananci decat paine de grau restul poti manca tot si putin sport!winking