| pascucristina10 a întrebat:

As vrea sa stiu ceva acum 3 luni ma muscat un catel nu era grav dar nici o zgarietura si atat era intre nu mi s-a intamplat nimic pana acum dar se poate intampla? De exemplu o boala ceva ca nu am fost la medic.

Răspuns Câştigător
| hubbelllllll a răspuns:

Buna. Nu ai specificat daca catelusul era al cuiva sau de pe starda. Daca e al cuiva banuiesc caare vaccinurile la zi cea ce te face sa nu fi ingrijorat deloc, si eu am catel si m-a muscat e 100 de ori nu o data. Daca nu era al nimanui si nu ai patit nimic pana acum nu cred ca poti sa ai vreo boala cel mai bine ar fi sa fugi pana la un doctorr daca doar asa te linistesti:8

1 răspuns:
| Morder a răspuns:

Pai era vaccinat? daca nu se face tinatusul ca sa nu se infecteze dar daca a trecut 3 luni deja si nu s-a intamplat nimic nai de ce sa-ti faci griji.