| dedeuttzzaa13 a întrebat:

Buna,as vrea sa va cer un sfat.De revelion am intalnit un baiat la o petrecere. Dupa vreo 3 ore el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, iar eu fiind speriata i-am raspuns ca nu.Mentionez ca l-a trimis pe fratele meu.Acuma de fiecare data cand il vad imi bate inima.As vrea sa ii spun ca il plac, dar nu stiu cum.Va rog ajutati-ma cu un sfat...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Diana_mihalciuc_1995 a răspuns:

Credcaar trebui sa ii bati un pont gan ''Nu ai avut curajul sa ma intrebi tu, sau ai nevoie de avocat, ar fi fost altcevadaca ma intrebai tuwinking '' + un zambet cu subinteles si lasa.l asa, daca a inteles cu siguranta te va cautawinking

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i drăguț și sincer, dacă nu poți live, spune-i pe internet.

O zi frumoasă îți doresc.

| drogh a răspuns:

Când îl întâlneşti pe stradă îl opreşti să porţi o discuţie cu el. Îi explici faptul că de la revelion a fost o dragoste la prima vedere pentru tine şi de atunci nu ţi-l poţi scoate din minte. Chiar dacă este prea târziu, poate o să-ţi mai dea o şansă.

| dedeuttzzaa13 explică:

Multumesc tuturor...apreciez...chiar sambata o sa incerc!