| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva: de exemlu: daca eu visez ca ma pupa un baiat pe obraz, ce ar putea insemna asta?
Credeti ca visele pot fi comune?, adica, daca eu am visat ca baiatul respectiv ma pupa e posibil sa simta si el acelasi lucru?, eventula sa viseze acelasi lucru?

2 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Înseamnă că îl placi, şi ţi.ai dori să fi sărutată de el pe obraz, spun eu. Nu, rareori se întâmplă ca 2 persoane să viseze acelaşi lucru, este o şansă dintr.o mie să fi visat acelaşi lucru.

| AdRihanna a răspuns:

Pai suntem prieteni buni.deci nu pot spune ca imi lipsesc saruturile pe obraji...de la el.