| zozolik...:x a întrebat:

as vrea sa va povestesc ceva din viata mea. daca nu vreti nu cititi.pe la mijlocul lui august am cunoscut un baiat, eu il tot sunam cu nr privat dar pana la urma i-am dat nr meu.Am vb prin mesaje si am inceput sa ma indragostesc.La inceput am crezut ca e caterinca dar cu timpu am observat ca nu.Cand vb cu el inima imi batea din ce in ce mai tare.ne-am vazut de cateva ori dar nu prea am vb, pentru ca prietenii lui nu ma accepta. Dupa un timp nu prea am mai vb si am inceput sa ne certam din orice prostiesad. O asa zisa "prietena" s`a scapat si mi`o zis ca ar vrea sa se impace cu el...cand am auzit parca cerul a cazut peste mine.Am mai vb de cateva ori iar de la o saptaman in coace nu am mai vb. Oare ce s`o intamplat cu el? Cred ca aia s`o impacat cu el. m`am indragostit si nu mi`l pot scoate din minte. Ce sa fac?:*

5 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Iti iei inima'n dinti, te duci la el si ii spui ce simti(sau spui doar ca iti place de el, sa nu te 'descoperi' dintr'una fara sa stii sentimentele lui)! Risti, dar poate castigi!

| adormuzika a răspuns:

Eu zic sa faci cumva sa vorbesticu el.si zic sa-i zici tot ce simpti macar sa fi tu impacatahappy. sa nu-ti para rau ca nu iai zis.si poate lui o sai para rau ca tea pierdut si nu si-a dat seama ce are in fata ochilor, si sper sa inteleaga, dar asta depinde de tine tu il cunsoti mai bine si sti daca esti pregatita sai spui ca ti la el si ca esti indragostita de elthinking pana sa nu fie prea tarziu, baftahappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca e greu dar uital...nu are rost sa umblii tu dupa el daca vezi ca el nu simte pentru tine ceea ce simti pentru el...imi pare rau, dar asa trebuie sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea si vezi ce s-a intamplat.baietii asa sunt asteapta sa ii caute fetele.sau intreaba-l pe el, fi directa eu asa am fost intotdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff.nasol.si mie imi place de un tip multe de tot dar suntem prieteny foarte buny si nu vrem sa ne strikam relatia de prietenyehappy. Ar fi bine sa il intreby fata in fata ce paree are despre tine.Succes!