| Bruma_Georgiana_1994 a întrebat:

As vrea si eu un program zilnic pe care sa il respect in timpul scolii! mentionez ca invat dupa masa. si inca unul pe timpul verii. mentionez ca stau la sat dar invat la oras si am un frate de 5 ani si ambii parinti lucreaza! cat mai repede! multumesc
Dau funda si vot pentru cel mai bun program

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai in timpul scolii te trezesti pe la maxim 10, ca sa ai timp sa mai si mananci, sa citesti ceva pentru scoala, sau sa faci temele neterminate de seara si sa asculti si un pic de muzica sau sa te uiti la TV.Eu zic sa faci teme si sa inveti oleaca si seara (nu dupa ce vii, mai incolo), ca daca te lesi pe dimineata s-ar putea sa n-ai timp pentru tot.Pai vara cam se duce de acum, mai e doar o luna de vacanta, incearca sa nu pierzi timpul (asa cum fac eu din pacate crying ), sa ai tot felul de activitati sa nu treaca zilele pe langa tine.Si bineinteles sa iti mai aduci aminte si de fratiorul tau din cand in cand. Bafta! :*