| teiube a întrebat:

Buna as vreau si eu manual in limba romana la samsung omnia 7 ca eu am cautat dar nu am gasit si daca nu e cine are samsung omnia 7 sa imi spuna si mie cum transfer prin bluetooth melodi de pe un telefon in samsung omnia 7.Ca eu vreau sa imi transfer toate melodiile din vechiul telefon in asat nou si doar prin bluetooth se poate pentru ca (samsun omnia 7)are memorie interna si nu are acel loc in care bagi cardul micro sd cine are tie despre ce vorbesc eu am incercat dar imi apare ceva cu un numar si ma intreaba daca e corect si daca dau ok ma deconectez. Dau FUNDA PLUS VOT SI RASPUN LA orice intrebare dor celui care ma ajuta

1 răspuns:
| AxyLexy a răspuns:

Poti sa te duci la un magazin Orange/vodafe/cosmote, depinde de unde ti-ai luat telefonul si ii spui sa iti bage limba romana, dar o sa ti se reseteza tot telefonul. Iar acel cod trebuie sa-l scrii pe un telefon iar pe celalt cand apare sa scrii codul il scrii pe cel care l-ai scris la primul, pnm asa am mai facut eu cand primeam de la un prieten o melodie sau ceva acum nu stiu daca e acelasi lucru si la tine...