| DaRkNess2 a întrebat:

Astazi am fost de servici pe scoala si erau 2 fete pe hol de aceiasi varsta cu mine care se uitau ciudat la mine laughing. Le-am zambit si mi-au zambit si ele, apoi au intrat in clasa... Peste vreo 3 ore aveam o treaba la clasa lor si m-am uitat la ele si ele se uitau la mine. Cand m-am apropiat au intors capul si au iesit din clasa :\ Vroiam sa vorbesc cu ele si au plecat -_-. Ce credeti ca vroiau ele de la mine rolling on the floor)? Tin sa precisez ca ne-am mai intalnit in autobuz, dar atunci m-au salutat. Complicate fetele astea o_O

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Ma faci sa rad happy Ce vor fetele astea happy Pe mina ma interesa mai mult ce iti doresti tu de la ele? Macar erau dragute?
Un zambet este un bun prilej sa deschizi o discutie dar daca stii tu ce vrei ( pe care o vrei ca ma gândesc ca amandoua o data nu o sa accepte laughing atunci vei obtine mai usor.
Succes la cucerit happy Baietii astia happy

5 răspunsuri:
| Krueger a răspuns:

Probabil ca le esti drag...

| valerikaa a răspuns:

Poate te plac... si au vrut sa faca un pariu cu cine te cucereste pimul big grin big grin