| Unique a întrebat:

Astazi cand am fost la magazin, am fost la cumparaturi cu iubitu si cand am iesit din magazin, un barbat batea o femeie foarte crunt, Oare ce -la impins sa faca asta? Spun ca nimenea nu sarea pentru femeie barbatul parea nebun, dadea fara mila, si dupa 5 minute cam asa, cineva a sunat la politie, a venit la locul faptei si i-a pus catusele barbatului, femeia cred ca nu mai putea a venit salvarea, trist nu-i asa?
Halal de oameni

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Valeiiii, deci nu. Iar o sa tipe sclifositele ca barbatii sunt niste porci, animale, bestii.
E trist si cand vad o femeie pe strada ca se vinde sau cand injura.

| stefan_4644 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi. Voi ati fost acolo. Daca nici tu si mai ales nici prietenul tau nu a ajutat-o nu mai cere explicatii de ce sunt oamenii rai...sau tristi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate ca femeia sa-i fi omorat copilul?straight face Ok, aberez dar atunci cand vezi un conflict, nu ai de unde sa stii de la ce a izbugnit si nu ai cum sa judeci pe cei ce iau parte la el.