| papushikadulcee a întrebat:

Astazi i-am trimis unui baiat pe care l-am placut si recunosc ca inca mai tin la el... el ma considera un copil desi este diferenta de cateva luni intre noI.In fine! Acum i-am trimis un mesaj cu "paste fericit" si mi-am cerut scuze daca am deranjat si eu in urma cu cateva luni m-am "certat" cu el pentru ca o prietena comuna mi-a spus ca m-a jignit in fata fratelui ei.Acum nu a raspuns delo.Mai ae rost sa imi fac din nou iluzii?

8 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Mai asteapta poate nu a vazut mesajul ..si poate trimite si el ..la fel sau ceva...:d ..cand v-a vedeti nu vb deloc cu el,:p daca inca te place el v-a deschide un subiect. Doar zambeste-i, saluta-l cand il vezi, si vorbestei ff dar sa nu para ca esti dispehappy sa pari plictisita.laughing*(merge.) Poate o sa te intrebe ce ai. Daca nu merge si nu da nici-un semn..renunta.Poate nu te merita..arata-i k nu esti copil, fi mai serioasa.big grin:X Urasc baieti care asteapta fetele sa faca primul pas.laughingaceeia nu sunt baietihappy Bafttaa:X:*

| KaTaNa97 a răspuns:

Daca tu esti cea din poza atunci e fraier...esti chiar draguta.si face o mare greseala sa fie suparat

| papushikadulcee explică (pentru KaTaNa97):

Mda...Nici acum nu mi-a trimis mesaj...

| KaTaNa97 a răspuns (pentru papushikadulcee):

Nu are rost sa mai mergi dupa el...nu te meritawinking

| KaTaNa97 a răspuns (pentru KaTaNa97):

Daca nu ti-a multumit macar pentru urare atunci este un batas cu gesturi.
Dar nu te-ai gandit ca poate nu are credit?

| KaTaNa97 a răspuns (pentru KaTaNa97):

Baietas*

| papushikadulcee explică (pentru KaTaNa97):

Are abonament...

| KaTaNa97 a răspuns:

Atunci e nesimprost daca nici macar nu ti-a multumit.winking..lasa-l in prostimea lui si uita-te dupa altii ca-s destui baieti in Romania