| Miha.Ella. a întrebat:

aum vreo 6 luni am intalnit un baiat si de fiecare data cand ma intalneam e strada ma saluta ma intebam ce fac chiar intr-o zi neam plimbat putin prin parc...intr-o zi cand eram pe mess m-a intrebat ce fac i-am raspuns l-am intrebat ce face si el mia sp ca se gandeste la mine big grinbig grinbig grin :X m-a intrebat daca vreau sa ma conbin cu el dar i-am sp nu ca acum am o relatzie s-a suparat putin si mia sp ca poate mai incolo poate o sa avem o relatzie...de atunci cand ma intalneam cu el pe strada nu ma mai saluta iar pe mess cand incercam sa vb cu el imi sp ca are treaba...astazi (27 septembrie)o colega l-a intrebat daca ar fi dispus sa se conbine cu mine iar el a sp ca NU. el atunci cand mi-a propus sa ne conbinam a vrut doar sasi bata joc de mine? sau chiar m-a placut?thinking

11 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poi... tu nu astepta sa te combine alta...du-te.si cere-ti iertare la el... dai si tu un sarut.si explica-i ca atunci ai avut niste probleme...si poate o sa fiti impreuna...
Eu spun ca te-a placut... dar s-a saturat sa se tina dupa tine. odata refuzat si-a vazut baiatu de treaba lui...si tu cred ca ai fi facut la fel ca el... daca nu si mai rauwinking

| xD101 a răspuns:

Buna. Eu zic, ca te-a placut si poate inca te place dar cum tu nu ai vrut sa fii cu el atunci, acum numai vrea el."Ochi pentru. ochi, dinte pentru dinte"laughing. Incearca sa vorbesti cu el si sai explici, poate o sa fiti impreuna pana la urma.
Te pup, succes

| c0rn3l1uss a răspuns:

Poate te-a placut atunci... da acum nuhappy...sau nu stiu noahbig grin

| night_crawler a răspuns:

Poate s-a suparat ca nai vrut sa fi cu el din prima... vorbeste cu el sa clarifici problema...succeshappy

| BabyRosse a răspuns:

Dragutz-o sincer nu stiu sa iti raspund sunt confuza crede-ma.

| cozz a răspuns:

Poate a fost prea mare socul.pentru el ca l-ai refuzat... daca ii placea de tine avea putin respect pentru ca tu zici ca nu te saluta cand treci pe langa el...

| pofolete16 a răspuns:

Eu cred ca vroia doar o aventura si respingandu'l i'ai ranit orgoliu chatterbox si de aia refuza sa mai aiba vreo legatura cu tine happy

| foamea a răspuns:

El a incercat sa bata joc de tine... dar tu nu ai acceptat si bravo tie. happy tzineo tot asa si nu te da luata dupa prosti...winking el a dorit acestea 6 luni ca tu sa-l crezi pe dinsul... si sa poata sa faca combinarea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lucru este cert. Nu te iubeste, daca asta credeai. Voia doar sa se combine cu tine si atit. Faptul ca l-ai refuzat, l-a indepartat si din moment ce nici nu te mai baga in seama, l-a si ofticat. Scurt pe doi. De altfel din atitudinea asta deduci ce voia de fapt. Nu e sigur ca voia sa-si bata joc, dar nici ca voia ceva serios. Mai bine te uiti in alta directie, poate vezi unul sa merite atentia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SweetALisea: E posibil sa te fi placut, dar pentru ca a primit deja raspunsul de la tine, considera ca nu are de ce sa mai insiste si face bine! Iar tu, daca ai deja o relatie, n-ar trebui sa mai dai importanta altor baieti in afara de cel cu care esti. Daca el a decis ca nu mai vrea sa se combine cu tine sau ca nu vrea sa mai vb cu tine, lasa-l... Face asta ca sa nu sufere prea mult si ar trebui sa te gandesti la asta.Ramai cu relatia pe care o ai si... i-ati gandul de la baiatul acela. Daca va considera ca nu poate sa stea departe de tine, iti va spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a placut dar i-ai ranit sentimentele cand ai zis NU