| anonim_4396 a întrebat:

Azi am aflat o veste destul de buna pentru rude si destul de rea pentru mine.Ma mut cu familia in Anglia la sfaritul lunii Noiembrie.Nu zic ca am probleme gen nu stiu limba sau alte flecusteturi. Dar sunt emotionat, si nu stiu ca sa fac in legatura cu asta! Despartirea de casa, prieteni si de oras...Si o sa inlocuiesc totul cu Londra. Ce sfaturi imi dati si ce parere aveti despre oras?

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Mi se pare un oras civilizat, frumos, cred ca e un noroc sa te muti in alta tara, o sansa, profita de ea tongue. O sa cunosti oameni noi. partea urata e ca o sa te departezi de prietenii din tara, de orasul in care ai crescut, e greu. Fii optimist si mult succes happy